Retro bukiet z biżuterii

Bukiet ślubny spędza sen z powiek niejednej Pannie Młodej. To co zazwyczaj dla przyszłych mężów wydaje się błahostką dla nas kobiet jest dopełnieniem całej stylizacji ślubnej. 

 

Najczęściej wybieracie bukiety ślubne z ciętych kwiatów, ewentualnie z dodatkiem modnego w ostatnich sezonach, ryskusu lub bluszczu. Jednak pamiętajcie o tym, że każdy kwiatowy bukiet ma swoją alternatywę, jak chociażby ten zbudowany z broszek i innej biżuterii. 

 

Jest to na pewno bardzo oryginalna wiązanką ślubna, która nie zwiędnie po kilku dniach. Przyznam szczerze, że bardzo żałuję, że nie mogłam zachować swoich ślubnych kwiatów na pamiątkę. A suszone gladiolusy czyli mieczyki to już nie to samo. Zresztą suszenie kwiatów ślubnych podobno niedobrze robi miłości. Więc po co ryzykować? 

 

Wracając do biżuteryjnego bukietu, dzięki swojemu błyskowi i kolorom pełni dwie role. Spełnia się, jako dodatek swoistego rodzaju dodatkowa biżuteria. Każdy taki bukiet wykonywany jest ręcznie według indywidualnego zamówienia i wymagań Panny Młodej. Pamiętajcie, że nie musicie się ograniczać do tego, co znajdziecie w Internecie. Macie pełną dowolność. Możecie połączyć biżuterię z kwiatami i zdecydować, co będzie grało pierwsze skrzypce. To kwiaty mogą być tłem dla biżuterii albo odwrotnie. Poruszacie swoją fantazję, a jak zabraknie wam pomysłów śmiało piszcie do mnie.  

 

Tak, jak wspominałam nie musicie się ograniczać. Wybór kolorów i faktur broszek jest tak ogromny, że łącząc go z kwiatami lub nie, możecie dopasować wszystko idealnie do motywu przewodniego, stylu sukienki lub pory roku. Jeśli jesteście sentymentalną duszą i chcecie, żeby w bukiecie znalazły się rodzinne pamiątki nic nie stoi na przeszkodzie. W bukiet z łatwością można wkomponować starą broszkę po prababcia, ręczny zegarek na łańcuszku albo elegancki naszyjnik z pereł, pierścionek zaręczynowy babci z pięknym szmaragdowym oczkiem. To wszystko pięknie dopełni bukiet ślubny i nada mu nowe życie, dzięki starym przedmiotom z duszą i historią. 

 

Szczerze mówiąc, kiedy patrzę na takie niecodzienne bukiety ślubne mam wrażenie, jakbym oglądała małe dzieła sztuki. Trzeba docenić takie kompozycje, ponieważ nadal rzadko Panny Młode się na nie decydują. A szkoda. 

 

Dużą zaletą bukietów z samej biżuterii jest oczywiście ich trwałość i oryginalność ale też to, jak ułatwiają życie Panny Młodej. Można bowiem taki bukiet zamówić na długo przed ślubem. Dzięki temu w dniu ślubu, w szale kosmetyczek i fryzjerów nie trzeba martwić się o odbiór i przechowywanie kwiatowego bukietu. Ah, i życie może być proste. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Share on Facebook
Please reload

Wyróżnione posty

Retro bukiet z biżuterii

1/4
Please reload

Social media
  • Black Instagram Icon
  • Black Facebook Icon