Motyw przewodni- pompony

Dekoracje na ślub lub na wesele to temat, który spędza sen z powiek niejednej Młodej Pary. Do wyboru jest na prawdę dużo możliwości. Jedną z nich są pompony. Romantyczne i zwiewne, a jednocześnie zabawne i mogą być bardzo kolorowe. 

 

Najlepsze w pomponach jest to, że można wykonać je samodzielnie. Takie dekoracje cieszą najbardziej . Wykonane własnymi rękoma z postrzępionego tiulu albo kolorowej bibuły. Jest to dość tani i prosty sposób na robiące wrażenie dekoracje weselne i ślubne. Potrzeba jednak sporego zaangażowania i czasu, aby starannie wykonać pompony. Po tym wszystkim możecie mieć pewność, że zdobędziecie efektywne dodatki. Te bibułowe albo tiulowe pompony powinny tworzyć jedną kompozycję, współgrać ze sobą. 

 

W kościele pomponami można udekorować brzegi ławek. Małe, delikatne kule pasujące do kwiatów i stylu uroczystości kościelnej. Natomiast sala weselna może zostać przyozdobiona roztrzepanymi kulami zwisającymi z sufitu albo przyozdabiać oparcia krzeseł. Możecie zawiesić je na kolorowych tasiemkach albo niewidocznej na pierwszy rzut oka żyłce wędkarskiej. Dzięki temu pompony będą wyglądać, jakby lewitowały pod sufitem. 

 

Powiedzmy, że zdecydujecie się na lawendowy motyw przewodni ślubu i wesela. W takim przypadku zastosujcie pompony w fioletowych kolorach. Wybierzcie tiul lub bibułę o różnych odcieniach fioletu. Stworzy to wtedy piękną falę odcieni. Od ciemnego fioletu po pastelowe i delikatne. W kontraście do tego pomysłu, idealnie sprawdzi się atak różnobarwnych pomponów. Zawieszone w kompletnym miszmaszu i szaleństwie będą się mimo wszystko komponować w tej niezgrabnej mieszance. 

 

 

 

Share on Facebook
Please reload

Wyróżnione posty

Retro bukiet z biżuterii

1/4
Please reload

Social media
  • Black Instagram Icon
  • Black Facebook Icon