Zainspiruj się !

Podczas organizowania swojego ślubu natknęłam się wiele razy na pytania, posty i zdziwione miny, kiedy mówiłam, że u nas nie będzie poprawin albo typowych zabawa weselnych. Tym bardziej z oschłymi minami miałam do czynienia, kiedy na jaw wychodził brak błogosławieństwa w rodzinnym domu, przeniesiony do pałacyku weselnego.

 

Takich sytuacji było na prawdę wiele i wy również możecie się z nimi spotkać. Jednak moim zdanie nie wolno się nimi przejmować, ponieważ to ma być wasz dzień i na waszych zasadach. 

 

Na całym świecie są miliony tradycji ślubnych, które w naszym kraju uchodziłyby za oderwane od rzeczywistości. Ciekawa jestem, który kraj przyciągnie waszą uwagę, ze względu na najbardziej oryginalny zwyczaj ślubny i weselny. 

 

Nie zawsze Panna Młoda!

 

Nie w każdym kraju to Panna Młoda wiedzie prym na ślubie i weselu. Tak jest między innymi w Stanach Zjednoczonych, gdzie w niektórych stanach szykuje się osobny tort dla Pana Młodego. Musi być on okazały i podkreślać charakter wybranka Panny Młodej. Najlepiej, gdyby był on w kształcie np. samochodu albo mistrza Jody, jeśli lubi ktoś Gwiezdne Wojny. 

 

Chodzi o to, aby sprawić swojemu mężowi radość i przyjemność przy jednoczesnej zabawie dla siebie i dla gości. Nie ma żadnych przeciwwskazań, żeby Pan Młody również sprawił swojej małżonce jakiś wspaniały, najlepiej oddający jej charakter czy zainteresowania prezent. 

 

 

 

 

 

O innych ciekawych tradycjach ślubnych i weselnych prosto z Rosji, Gruzji, Hiszpani, Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych w kolejnych postach. 

Zapraszam też na Facebooka!! 

 

 

 

 

 

 

Share on Facebook
Please reload

Wyróżnione posty

Retro bukiet z biżuterii

1/4
Please reload

Social media
  • Black Instagram Icon
  • Black Facebook Icon